Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 w rozdzielczości 4K również na PS4 Pro

Obiecuje CD Projekt Red.

Odkryta niedawno informacja z karty katalogowej Cyberpunk 2077 w sklepie Microsoftu sugerowała, że na Xbox One X gra zadziała w 4K. Teraz potwierdzono, że podobną rozdzielczość obsłuży konkurencyjne PS4 Pro.

Użytkownik forum Reddit o pseudonimie bboymurchant o rozmiar obrazu na mocniejszym modelu konsoli Sony zapytał osoby prowadzące profil produkcji w jednym z serwisów społecznościowych. Internauta opublikował screen korespondencji, dostępny poniżej.

Deweloperzy ze studia CD Projekt Red twierdzą, że Cyberpunk 2077 zadziała w 4K nie tylko na Xbox One X, ale również na PS4 Pro i PC. Nie jest jednak jasne, czy na konsolach mowa o natywnej rozdzielczości czy skalowanej z niższych wartości.

Na razie nie ujawniono zbyt wielu szczegółów na temat gry w wersji zmierzającej na platformy Sony i Microsoftu. Wiadomo jedynie, że na dysku twardym PlayStation 4 tytuł zajmie co najmniej 80 GB.

Najnowszy projekt twórców Wiedźmina bazuje na papierowym systemie RPG wykreowanym przez Mike'a Pondsmitha. Akcję osadzono w futurystycznym Night City, a gracze wcielą się w V - najemnika próbującego zrobić karierę w mieście.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia 2020 roku na PC, PS4 i Xbox One. W produkcji pojawi się Keanu Reeves, który wcieli się w postać Johnny'ego Silverhanda - bojownika o wolność i byłego rockmana.

Źródło: Reddit

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze