Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 na PS4 zajmie 80 GB, a na Xbox One X zadziała w 4K - sugerują sklepy Sony i Microsoftu

Informacje z kart produktów.

Wraz z ujawnieniem terminu debiutu Cyberpunk 2077, ruszyły zamówienia przedpremierowe na grę. Na kartach katalogowych w cyfrowych sklepach Sony i Microsoftu zauważono dodatkowe informacje o wersjach konsolowych.

Z opisu powstającego tytułu w PS Store wynika, że najnowsze dzieło studia CD Projekt Red na dysku twardym PS4 zajmie co najmniej 80 GB. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że prace nadal trwają, nie jest na razie jasne, czy przedstawione dane są ostateczne.

Natomiast karta katalogowa Cyberpunk 2077 w Microsoft Store wskazuje, że produkcja na Xbox One X - mocniejszym modelu platformy koncernu z Redmond - zadziała w rozdzielczości 4K. Brakuje informacji na temat liczby wyświetlanych klatek na sekundę.

W Cyberpunk 2077 pojawi się walka, choć nie będzie obowiązkowa

Do tej pory CD Projekt Red nie ujawnił zbyt wielu szczegółów na temat konsolowych wersji gry. Na targach E3 - zarówno w ubiegłym, jak i w tym roku - studio prezentowało produkcję na bardzo mocnym PC.

Najnowszy tytuł twórców Wiedźmina bazuje na papierowym systemie RPG wykreowanym przez Mike'a Pondsmitha. Akcję osadzono w futurystycznym Night City, a gracze wcielą się w V - najemnika próbującego zrobić karierę w mieście.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia 2020 roku na PC, PS4 i Xbox One. W produkcji pojawi się Keanu Reeves, który wcieli się w postać Johnny'ego Silverhanda - bojownika o wolność i byłego rockmana.

Źródło: PS Store, Microsoft Store

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze