Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - szybkie auta i moda w ostatniej analizie zwiastuna od twórców

CD Projekt Red przybliża kolejne sceny.

Polskie studio CD Projekt Red opublikowało ostatnią część analizy zwiastuna Cyberpunk 2077. Twórcy skoncentrowali się na samochodach oraz ubiorze mieszkańców miasta Night City.

Poprzednio deweloperzy przyjrzeli się między innymi głównemu bohaterowi i tajemniczej kobiecie-cyborgu. Niedawno zaś autorzy przybliżyli korporacje i grupę medyków Trauma Team.

Ostatnia część analizy składa się z dwóch obrazków. Pierwszy przedstawia auto, z którego gracze skorzystają podczas zabawy. Pojazd jest sportowym samochodem, osiągającym bardzo wysokie prędkości.

„W Night City rządzi zasada: żyj szybko albo wcale. Wiedzą o tym wszyscy. Miasto nieustannie zasuwa na pełnych obrotach i na nikogo nie czeka. Niektórzy czują się tutaj jak ryba w wodzie, inni odpadają w przedbiegach” - napisali twórcy.

W Cyberpunk 2077 auta posłużą do podróżowania po Night City

Druga grafika skupia się na modzie. Ilustracja ponownie pokazuje głównego bohatera, ale tym razem w szerszym ujęciu - podopieczny stoi przy własnym wozie, a w tle widoczna jest panorama metropolii, w której osadzono akcję powstającej produkcji.

„W tym mieście styl odgrywa kluczową rolę, ale dobierając garderobę ważne jest też, aby była ona funkcjonalna. Najlepszym przykładem jest znoszona pilotka V. Nie dość, że stylowa, to również wyposażona w aparaturę, która pozwala na podłączenie się do niejednego interfejsu” - czytamy w opisie.

W grze ubiór odegra istotną rolę

Data premiery Cyberpunk 2077 nie jest znana, ale gra zmierza na PC, PS4 i Xbox One.

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze