Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Kolega po fachu: korposzczur Frank

Starcie z byłym współpracownikiem.

Kolega po fachu to zadanie poboczne w grze Cyberpunk 2077, które możesz odblokować jeśli spełnisz dwa wymagania. Musisz ukończyć misję główną Czynnik ludzki, a także wybrać prolog Korpa jako przeszłość twojej postaci.

Po ukończeniu wspomnianego zadania głównego odezwie się do ciebie Frank, twój były współpracownik, którego spotykasz podczas prologu. Poprosi cię on o spotkanie w dzielnicy Kabuki (1). Udaj się we wskazane miejsce i wbiegnij do małej alejki (2) pod schodami.

Zbliż się do kontenera (3) i wejdź z nim w interakcję, by go przesunąć, a następnie otwórz leżący na ziemi neseser (4). Po chwili za twoimi plecami pojawi się Frank i rozpocznie się rozmowa.

Konwersacja będzie mieć inny finał w zależności od tego, jakie działania podjąłeś podczas prologu Korpa. Jeśli spotkałeś się z Frankiem i wyczerpałeś wszystkie opcje dialogowe, wybierz kwestie Jesteś żałosny, a potem Chce, byś otworzył oczy. Jeśli jednak nie wykorzystałeś wszystkich opcji dialogowych w trakcie prologu, wybierz zamiast tego Dla Abernathy jestem nikim i Musisz zacząć od nowa.

Jeśli tego dokonasz, nie dojdzie do starcia z Frankiem - w każdej innej sytuacji mężczyzna wyciągnie broń i rozpocznie się walka. Niezależnie od twoich wyborów i konsekwencji, otrzymasz tę samą nagrodę - a los franka nie ma kompletnie żadnego wpływu na dalszy przebieg fabuły.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze