Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Chorus - jak zmienić statek, dostępne okręty

Zmiana startowego okrętu na inny, dostępne modele.

Swoją przygodę w Chorus rozpoczniesz za sterami statku o dość ograniczonych możliwościach - nie będziesz miał możliwości wykorzystania z dodatkowych rytuałów. Czy można zatem zmienić okręt w trakcie rozgrywki? I tak i nie - co wyjaśniamy na niniejszej stronie.

Musimy od razu zaznaczyć, że w Chorus nie możesz samodzielnie zmienić okrętu. Nie ma tutaj do wyboru wielu typów statków. Zamiast tego, w trakcie misji głównej Stary przyjaciel, odblokujesz okręt Opus.

Ze względów fabularnych Opus to jedyny statek dostępny w grze

Od tego momentu będzie to twój jedyny statek. Idzie to jednak w parze z kilkoma zaletami. Po pierwsze, możesz korzystać z użytecznej mechaniki transu dryfu, co znacząco ułatwia walkę, szczególnie w ciasnych miejscach i przeciwko wrogom, których musisz atakować od tyłu. Po drugie, w trakcie dalszej zabawy odblokujesz nowe rytuały, zdolności specjalne bohaterki.

Sam okręt Opus jest także unikalny z innego powodu - jest wyposażony w sztuczną inteligencję i podczas rozgrywki będzie regularnie dyskutował z bohaterką i komentował poczynania gracza - a także jego skuteczność w walce.

Następnie: Chorus - trans dryfu: jak odblokować i używać

Spis treści: Chorus - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze