Skip to main content

Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Chorus jest już dostępne na PC i konsolach. To kosmiczna strzelanka, w której sterujemy szybkim myśliwcem, rozprawiając się z siłami złowrogiego Kultu zagrażającego galaktyce.

Na tle podobnych gier produkcja studia Fishlabs wyróżnia się jednak dosyć mocno. Wszystko to za sprawą wyjątkowo mocnego - jak na ten gatunek - nacisku na fabułę i narrację.

W naszym materiale prezentujemy gameplay i wrażenia z rozgrywki.

Zobacz na YouTube

Nara - główna bohaterka - wyrwała się ze szponów kultystów, by próbować prowadzić normalne życie. Musi jednak wrócić na wojenną ścieżkę, by ocalić narażonych na niebezpieczeństwo mieszkańców różnych układów.

Statek Nary jest w zasadzie drugim bohaterem gry. Ma swój charakter, przemyślenia, ambicje i cele. Podczas rozgrywki często słuchamy dialogów, a także myśli postaci, co pomaga zaangażować się w opowieść.

Poza tym jednak Chorus to po prostu świetny tytuł pod względem rozgrywki. Sterowanie jest niezwykle intuicyjne i przyjemne, co ma ogromne znaczenie. Nawet latanie we wnętrzach struktur i przemykanie ciasnymi korytarzami - co czasem się zdarza - nie sprawia problemów.

Zobacz także