Skip to main content

Długi gameplay z Chorus - zręcznościowej kosmicznej strzelanki

Międzygwiezdna walka.

Serwis IGN opublikował gameplay z Chorus - przygotowywanej przez studio Fishlabs i firmę Deep Silver zręcznościowej strzelanki, która pozwoli pokierować kosmicznym myśliwcem.

Trwający nieco ponad 8 minut materiał prezentuje przykładową misję, w trakcie której trzeba uwolnić okupowaną placówkę Maka Haven. Zadanie podzielone jest na dwa etapy - w pierwszym trzeba zniszczyć blokady, a w drugim odeprzeć atak przeciwników.

W przedstawionym materiale nie brakuje walki. Kluczem do sukcesu jest zręczność, by zarówno eliminować wrogie jednostki, jak i unikać ostrzału ze strony oponentów. Co ważne, potyczki toczą się nie tylko na otwartych przestrzeniach, ale i w zamkniętym otoczeniu.

Zobacz na YouTube

Film pokazuje również, że po zakończeniu starcia można udać się do hangaru, gdzie istnieje możliwość ulepszenia własnego myśliwca poprzez zamontowanie stosownych modyfikacji i udoskonaleń.

Produkcja położy nacisk na fabułę. Wcielimy się w Narę - pilotkę, która jest byłą członkinią niebezpiecznego kultu. Bohaterka nie opuszcza statku, ale w trakcie przygody będzie często rozmawiała, także ze sztuczną inteligencją kierującą okrętem. Doświadczy też tajemniczych wizji.

Chorus ukaże się 3 grudnia na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One.

Zobacz także