Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Chorus - mapa: znaczniki, jak włączyć

Jak otworzyć mapę danego układu, dodawanie własnego znacznika.

W Chorus będziesz poruszał się swoim statkiem w ramach danego układu. Z tej strony dowiesz się jak włączyć mapę, by lepiej się odnaleźć, a także w jaki sposób dodawać własne znaczniki do miejsc i potem za nimi podążać.

By podejrzeć mapę, wciśnij klawisz Tab (przyciski Menu i Options w wersjach na konsole Xbox i PlayStation). Po wejściu do menu gracza przejdź do zakładki Mapa (1). Znajdziesz tutaj podgląd mapy danego układu (2) - jak Centrum Stegi - w którym aktualnie jesteś.

Na samej mapie widać znaczniki (3) określające lokalizację odkrytych przez ciebie punktów. By poznać ich znaczenie, popatrz na legendę (4) przy prawej krawędzi ekranu. Miejsca, w których jeszcze nie byłeś, oznaczone są ikonką znaku zapytania (5).

Z poziomu mapy możesz także umieszczać własny znacznik. W tym celu wskaż miejsce, które chcesz oznaczyć, a następnie wciśnij przycisk własny znacznik (6). Zamknij teraz mapę i poszukaj niebieskiej ikonki (7) - oznacza ona miejsce, do którego przed momentem umieściłeś znacznik.

Zaglądaj na mapę regularnie podczas rozgrywki. Będą się tutaj pojawiać nowe miejsca, odblokowywane wraz z postępami w fabule, jak i za sprawą twoich ruchów w danym układzie. Dzięki temu nie przegapisz żadnego zadania pobocznego czy ciekawej lokacji do odwiedzenia.

Następnie: Chorus - szybka podróż: teleportacja, czy jest

Spis treści: Chorus - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Chorus - walka: jak walczyć, by wygrywać

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze

More On Chorus

Najnowsze artykuły