Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Chorus - Rytuał Łowów: teleportacja do wroga

Doskakiwanie do wrogów, unikanie ognia nieprzyjaciela, przebijanie się przez bariery.

Rytuał Łowów to jedna ze specjalnych zdolności w Chorus, za sprawą której możesz teleportować się do wskazanego celu. Z tej strony dowiesz się jak ją odblokować, w jaki sposób z niej korzystać i co możesz dzięki temu zyskać.

Rytuał Łowów odblokujesz w trakcie misji głównej Uśpiony Rytuał - zyskasz ją zaraz po tym, jak zmienisz statek na Opusa. U dołu ekranu pojawi się wtedy nowa ikonka (1), przedstawiająca właśnie tę zdolność.

Rytuał ten ma dwa zastosowania. Pierwsze poznasz podczas wspomnianej misji głównej - pozwala on przeskakiwać przez pola siłowe (2). Wystarczy namierzyć cel, wcisnąć klawisz Q (B i X w przypadku wersji na konsole Xbox i PlayStation), a statek się tam teleportuje - omijając bariery.

Drugie zastosowanie jest czysto ofensywne. Metoda działania jest ta sama - namierz cel, wciśnij przycisk i poczekaj, aż twój statek się teleportuje i znajdzie na ogonie wroga (3). Za każdym razem, gdy wykorzystasz tę zdolność, możesz wskoczyć na plecy przeciwnika i rozpocząć ostrzał.

Zdolność ta jest szalenie przydatna w starciach, szczególnie wtedy, gdy walczysz z przeciwnikami z mocnymi pancerzami przednimi. Dodatkowo, na czas teleportacji, twój statek pozostanie niewrażliwy na ogień wroga - jeśli odpowiednio to wymierzysz, możesz w tym czasie w pełni zregenerować osłony statku.

Spis treści: Chorus - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Chorus - Rytuał Zmysłów: znajdowanie przedmiotów i miejsc

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze