Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Chorus - cena i oferty w wybranych sklepach

Edycje pudełkowe gry na PC i konsole.

Chorus zadebiutuje już 3 grudnia na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC oraz Google Stadia. Poniżej prezentujemy zawartość zestawu przedpremierowego oraz linki do wybranych ofert wraz z cenami.

W przypadku omawianej produkcji, producent udostępnia darmową aktualizację next-genową. Osoby składające zamówienie przedpremierowe w wybranych sklepach otrzymają dostęp do ekskluzywnej zawartości:

  • Skórka Zbroja Starszyzny dla statku Opuszczony;
  • Skórka Zbroja Starszyzny dla broni Działko Gatlinga;
  • Skórka Zbroja Starszyzny dla broni Działko Laserowe;
  • Skórka Zbroja Starszyzny dla broni Wyrzutnia Rakiet.

Wydanie PC


Wydanie PS4 + PS5


Wydanie PS5


Wydanie Xbox One + Xbox Series X/S

Chorus to gra dla pojedynczego gracza, w której przejmujemy kontrolę nad Narą oraz jej obdarzonym inteligencją i uczuciami statkiem kosmicznym - Opuszczonym. Dawniej Nara była najskuteczniejszą zabójczynią tajemniczego kultu znanego jako Krąg. Teraz jednak odwróciła się od dawnych zwierzchników i wyrusza zemścić się na przywódcy kultu - Wielkim Proroku.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze