Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Chcesz pachnieć jak Solid Snake? Złóż preorder w Hiszpanii

Wyciąg z węża twoim zapachem.

Jeden z hiszpańskich sklepów przygotował ciekawy zestaw dla zamawiających przedpremierowo Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 w wersji na Nintendo Switch. Klienci otrzymają w prezencie wodę kolońską Solid Snake'a.

Konami powraca na rynek gier konsolowych, ale firma swoje pierwsze kroki kieruje ku „pewniakom” - najpierw ogłoszono remake Silent Hill 2 i kilka nowych gier z serii horrorów, a następnie zaprezentowano remake Metal Gear Solid 3 oraz pierwszą część kolekcji remasterów najstarszych odsłon skradanek Hideo Kojimy. Aby zachęcić klientów do zamówień przedpremierowych, jeden z hiszpańskich sklepów przygotował ciekawą ofertę.

„Snake powraca, by świętować 35. rocznicę powstania serii z Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1. Zagraj w Metal Gear Solid, Metal Gear Solid 2, Metal Gear Solid 3 i wiele więcej. Odkryj zestaw z wodą kolońską i złóż zamówienie przedpremierowe o wartości 54,95 euro” - czytamy na Twitterze sklepu Xtralife.

Wpis na Twitterze jest nieco mylący, ponieważ cena zestawu z wodą kolońską „Shadow Moses” jest wyższa o 40 euro i wynosi aż 94,95 euro. W zestawie otrzymamy fizyczne wydanie Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 na Nintendo Switch z zestawem pięciu najstarszych odsłon serii oraz pakietem cyfrowych dodatków, a także buteleczkę wspomnianej wody kolońskiej.

Choć ofertę przygotował hiszpański sklep, to wysyłka prowadzona jest na teren całej Unii Europejskiej, więc nie będzie problemu z zamówieniem zestawu z dostawą do Polski. Trzeba liczyć się jednak z tym, że dostawa może trochę potrwać, a wysyłka nastąpi dopiero w dniu premiery gry, czyli 24 października tego roku. Niewiele wiadomo tez na temat samej wody kolońskiej Snake'a, ale podejrzewamy, że będzie to Solidny zapach.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1

PS5, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

Related topics
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze