Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wyciąg z Węża Twoim zapachem. Woda kolońska Metal Gear Solid dostępna w limitowanym nakładzie

Tylko tysiąc flakoników.

Specjalizująca się w produkcji i dystrybucji gadżetów związanych z szeroko pojętymi mediami oraz dziełami kultury firma Numskull Designs przygotowała oficjalna wodę kolońską Metal gear Solid. Perfumy wydano w bardzo limitowanym nakładzie.

Nie jest to pierwszy raz, gdy słyszymy o wodzie kolońskiej Shadow Moses - jeszcze latem pisaliśmy o promocji jednego z hiszpańskich sklepów z grami, który wpadł na pomysł dodawania wspomnianych perfum do droższych preorderów Metal Gear Solid Master Collection. Teraz towar mogą zamówić wszyscy chętni mieszkający w Wielkiej Brytanii i na terenie wybranych krajów Unii Europejskiej.

Twórcy przygotowali zaledwie 1000 flakoników, więc jeśli chcecie pachnieć niczym Solid Snake przemierzający mroźną alaskańska bazę Shadow Moses, to radzimy się pospieszyć. Jeden flakonik wody kolońskiej o pojemności 100 ml kosztuje 49,99 euro, czyli około 224 zł (bez VAT). Zamówienia realizuje sklep Just Geek, który wysyła towary także do Polski.

Jak czytamy na stronie producenta - „Czerpiąc inspirację z legendarnej scenerii gry, ta wyjątkowa woda kolońska otwiera się rześką świeżością ręcznie zbieranych grzybów i leśnej gleby, a następnie ewoluuje, odsłaniając serce wzbogacone aromatycznymi zapachami, które zabiorą Cię w zmysłową podróż, przenosząc Cię do urzekającego i złożonego krajobrazu wyspy Shadow Moses”.

Woda kolońska Metal Gear Solid jest produktem oficjalnym i licencjonowanym przez Konami, a zapach wzbogacono nutami mirry, balsamu jodłowego i paczuli z nutami mchu dębowego, drzewa cedrowego, bursztynu oraz piżma. Co ciekawe, jest to zapach unisex, więc będzie odpowiedni zarówno dla fanów, jak i fanek Solidnego Węża. Zapasy jeszcze nie zostały wyczerpane, więc śmiało, można zamawiać „zapach Snake'a”.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1

PS5, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

Related topics
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze