Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Aktor głosowy Snake'a sugeruje powrót Metal Gear Solid 4

Działa Patriotów mogą ponownie wystrzelić.

Aktor, który przez lata użyczał głosu postaci Solid Snake'a w serii Metal Gear Solid, opublikował post, który rozbudził wyobraźnię fanów. Gracze doszukują się zapowiedzi odświeżonego MGS4 Guns of the Patriots lub innego projektu większego kalibru.

Uwielbiany aktor stracił co prawda posadę na rzecz Kiefera Sutherlanda przy okazji Metal Gear Solid V The Phantom Pain, jednak w świadomości fanów to David Hayter jest i zawsze będzie „głosem Snake'a”. Obecnie możemy usłyszeć go jedynie w starszych odsłonach, ale kto wie, co przyniesie przyszłość? Być może Hayter powróci jeszcze do kultowej roli.

Na razie aktor opublikował krótki post, w którym napisał, że „kilka dni temu miał całkiem fajne spotkanie”. Wpis opatrzył zdjęciem z figurą Solid Snake'a opartą na modelu znanym z Metal gear Solid 4 Guns of the Patriots. Od jakiegoś czasu po sieci krążą plotki, że właśnie ta odsłona pojawi się w Metal Gear Solid Master Collection Volume 2.

Być może na pierwszy rzut oka remaster gry wydanej na PS3 w 2008 roku nie brzmi jakoś specjalnie zachęcająco, jednak należy mieć na uwadze, że kontrowersyjna produkcja jest dziś bardzo trudno dostępna w legalny sposób i ciężko w nią zagrać, jeśli nie posiadamy konsoli PlayStation 3. Fani od dawna dopytują o remaster, który przy okazji mógłby trafić na nowe platformy, ponieważ wbrew obiegowej opinii gra najprawdopodobniej nie jest objęta wyłącznością dla systemów Sony.

Fani są zdania, że opublikowany przez Davida Haytera post sugeruje właśnie to - remaster MGS4 Guns of the Patriots. Nie możemy jednak wykluczyć, że chodzi o coś innego - potencjalnie remake w stylu MGS Delta Snake Eater lub nawet zupełnie nowy projekt osadzony w uniwersum wykreowanym przez Hideo Kojimę. Mimo wszystko radzimy trzymać ekscytację na wodzy, ponieważ bez oficjalnych zapowiedzi to wszystko tylko spekulacje.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1

PS5, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

Related topics
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze