Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

CCP zapowiada Eve Online: Rubicon

Dwudziesty darmowy dodatek do MMO.

Studio CCP Games zapowiedziało Eve Online: Rubicon, dwudziesty już darmowy dodatek do kosmicznego MMO. Rozszerzenie zadebiutuje 19 listopada.

Rubicon wprowadza nowe obszary do eksploracji i kolejną linię statków, które są podobno idealne do nawigacji i infiltrowania ogromnego uniwersum dostępnego w grze, składającego się z 8 tys. układów.

Twórcy postawili na zawartość dla samotnych graczy i dla małych zespołów, dodając opcję szybkiego ataku. Dostępne będą także nowe, mobilne struktury.

Zbalansowano część elementów rozgrywki, w tym niektóre klasy statków kosmicznych: Maraudery, Electronic Attack Frigate, Interceptory i Interdictory. Dla początkujących graczy przygotowano system identyfikacji jednostek.

Więcej informacji na temat Rubicon znaleźć można na oficjalnej stronie.

Futurystyczne MMO Eve Online jest na rynku już od 10 lat - cechą charakterystyczną produkcji jest zgrupowanie wszystkich graczy na jednym serwerze. W maju na PS3 debiutowała strzelanka Dust 514, umieszczona w tym samym uniwersum.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze