Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Car Mechanic Simulator 2021 oficjalnie potwierdzony

Powstaje kolejna odsłona symulatora mechanika.

  • Trwają prace nad Car Mechanic Simulator 2021
  • Są pierwsze fragmenty rozgrywki

Car Mechanic Simulator to popularna seria, która pozwala graczom wcielić się w mechanika samochodowego. Odpowiedzialne za cykl polskie PlayWay potwierdziło, że trwają prace nad kolejną odsłoną.

Szczegóły na temat projektu nie są na razie znane. Pierwsze fragmenty rozgrywki z powstającej gry umieszczono w materiale, który prezentuje zaplanowane na bieżący rok nowości wydawnicze od wspomnianej firmy.

Zobacz: Car Mechanic Simulator 2021 - Poradnik, Solucja

Ujęcia z Car Mechanic Simulator 2021 rozpoczynają się od 38. sekundy poniższego filmu.

Krótki fragment nie ujawnia szczegółów na temat nowości, ale wskazuje, że podstawy rozgrywki nie ulegną zmianie. Gracze zajmą się więc naprawą oraz modyfikowaniem samochodów, a zabawa obejmie między innymi konieczność uzupełniania płynu chłodzącego.

Car Mechanic Simulator 2021 to jedna z kilkunastu gier przedstawionych w nagraniu. Zwiastun ujawnia, że w tym roku ukażą się takie symulatory, jak pracownika wysypiska śmieci, policyjnych strzelanin, walki z przemytem, kierowcy ciężarówki na Alasce, wyprawy na Marsa, budowniczych Egiptu i amerykańskiego prezydenta.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.
Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze