Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Car Mechanic Simulator 2018 i planszowa Gra o Tron za darmo w Epic Games Store

Przez tydzień.

Epic Games Store udostępniło za darmo dwie kolejne produkcje. Tym razem zainteresowani mogą zdobyć polskie Car Mechanic Simulator 2018 oraz cyfrową wersję planszówki na bazie „Gry o Tron”.

W celu odebrania obu wymienionych tytułów na kartach katalogowych gier należy kliknąć przycisk „Pobierz”. Standardowo na przypisanie pozycji do konta mamy tydzień - oferta zakończy się 30 czerwca o godzinie 17:00 czasu polskiego.

  • Car Mechanic Simulator 2018 w Epic Games Store - przejdź
  • A Game of Thrones: The Board Game Digital Edition w Epic Games Store - przejdź

Car Mechanic Simulator 2018 to polska produkcja, w której wcielamy się w mechanika samochodowego. W trakcie rozgrywki zajmujemy się naprawianiem różnorodnych aut. W sumie możemy przyjrzeć się 40 wozom.

A Game of Thrones: The Board Game jest zaś cyfrową adaptacją planszówki na podstawie serialu „Gra o Tron”. Akcję osadzono po śmierci króla Roberta Baratheona, a gracze przejmują kontrolę nad jednym z rodów Westeros i walczą o Żelazny Tron.

Poinformowano jednocześnie, że za tydzień, 30 czerwca, użytkownicy Epic Games Store będą mogli odebrać niezależne Geneforge 1 Mutagen oraz mroczne Iratus: Lord of the Dead z elementami RPG i roguelike

.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.
Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze