Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Car Mechanic Simulator 2018 - Poradnik, Solucja

Wszystkie naprawy, urządzenia, maszyny i porady ogólne.

Witamy w poradniku i solucji do Car Mechanic Simulator 2018. W niniejszej publikacji pokażemy ci jak korzystać z urządzeń dostępnych w warsztacie czy lakierni, wykonać podstawowe i najtrudniejsze naprawy oraz podzielimy się zestawem porad ogólnych do gry.

Car Mechanic Simulator 2018 (znany także jako CMS 2018) to kontynuacja dobrze przyjętej serii, w której wcielamy się w mechanika samochodowego. Naszym zadaniem jest zdiagnozowanie różnych usterek aut i ich naprawa, polegająca zazwyczaj na wymianie wadliwej części.

W grze Car Mechanic Simulator 2018 możemy także kupować stare i zniszczone auta, po czym restaurować je i sprzedawać z zyskiem. Z czasem odblokowujemy coraz bardziej zaawansowane narzędzia i możliwości, czyniąc nasz warsztat naprawdę nowoczesnym.

Zapraszamy do lektury i życzymy miłej zabawy!


Rozgrywka i podstawy

W tym miejscy przybliżymy ci podstawy dotyczące rozgrywki i jej mechaniki. Pokażemy ci jak demontować części, wymieniać je i korzystać z narzędzi dostępnych w grze.


Zlecenia fabularne

Znajdziesz tutaj dokładny opis ukończenia wszystkich zleceń fabularnych oraz sposoby na ich odblokowanie.


Porady ogólne

- Powtarzalność niektórych zleceń na początku zabawy może być nieco frustrująca. Ma to jednak swój cel - dzięki temu podstawowe naprawy będziesz później wykonywał automatycznie, nie tracąc czasu na zastanawianie się nad nimi. Wraz z rozwojem postaci otrzymasz dostęp do coraz ciekawszych zadań.

- Nie wszystkie usterki będą pokazane ci palcem. Wielokrotnie będziesz musiał zbadać kondycję danych części, a żeby to zrobić, nierzadko zmierzysz się z koniecznością ich demontażu. Z czasem jednak już po opisie zachowania zepsutego samochodu będziesz mógł domyślać się, co może być przyczyną złego zachowania pojazdu.

- Jeśli mamy problem ze znalezieniem uszkodzonej części w samochodzie lub nie wiemy, o który dokładnie egzemplarz chodzi, z wydatną pomocą przychodzi informacja o zleceniu. Wystarczy wcisnąć gwiazdkę na liście zidentyfikowanych części po prawej, a zguba zostanie podświetlona w aucie na niebiesko, znacznie ułatwiając pracę.

- Wraz z kolejnymi awansami postaci otrzymasz dostęp do coraz ciekawszych możliwości, znacznie skracających dane naprawy. Będziesz mógł także naprawiać niektóre elementy, zamiast kupować nowe. Warto korzystać z takiej możliwości, gdyż gwarantuje oszczędności, a finalnie przekłada się to na lepszy zarobek.

- Każdy kolejny poziom doświadczenia to punkty umiejętności, które możesz przeznaczyć na wiele aspektów. Początkowo warto inwestować w te, które skrócą dane czynności w warsztacie. Może to być chociażby szybsze odkręcanie śrubek.

- Poświęć chwilę na zastanowienie się nad usterką. Nie zawsze warto jest naprawiać wszystko, co oznaczone jest żółtym kolorem. Jeśli kondycja danej części wynosi 70%, a klient będzie zadowolony z napraw częściami o kondycji ponad 65%, nie musisz jej naprawiać - wywoła to niepotrzebne koszty i spowoduje mniejszy zarobek.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.
Related topics
O autorze

Adam Thiem

Contributor

Komentarze