Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: Modern Warfare - Drużyna łowiecka: pułapki, granaty dymne, Wilk

Szósta misja w kampanii fabularnej. Pojmujemy dowódcę terrorystów.

Zadanie główne w Call of Duty: Modern Warfare, które aktywuje się po ukończeniu misji o nazwie Porządki. Ponownie wcielamy się w postać Aleksa, który wraz z oddziałem musi pojmać jednego z szefów terrorystów - Wilka.

Po rozpoczęciu zadania zacznij wraz z oddziałem podążać wzdłuż uliczki. Po chwili traficie na pułapkę. Podejdź do granatu i wciśnij oraz przytrzymaj klawisz (1), który się pojawi. W ten sposób rozbroisz ładunek.

Po chwili traficie do miejsca, gdzie eksploduje sojuszniczy pojazd. Uważaj na ostrzał z karabinu maszynowego (2) z pobliskiego budynku. Skorzystaj z granatu dymnego (3), aby rzucić go na ulicę (4). Po chwili powstanie dym, dzięki czemu będziesz mógł bezpiecznie przebiec do uliczki z prawej.

Dobiegnij do jej końca i skręć w lewo, eliminując kolejnych terrorystów. Dotrzesz na plac z działem. Oczyść go z wrogów, uważając na ostrzał z karabinu z budynku z lewej. Korzystając z okolicznych elementów otoczenia oraz wspomagając się granatem dymnym, przebiegnij do uliczki z prawej (5).

W ten sposób oflankujesz przeciwników, których będziesz mógł teraz eliminować z zaskoczenia. Kontynuuj w ten sposób, aż dotrzesz do wejścia do budynku, z którego terroryści prowadzili ogień z karabinu maszynowego. Wejdź do środka, wskocz na półpiętro i rozbrój pułapkę (6).

Wejdź na górę i oczyść budynek z przeciwników, po czym udaj się schodami na dół i dołącz do oddziału. Poczekaj, aż wóz bojowy oraz śmigłowce ostrzelają wrogów w szpitalu, a następnie przedrzyj się przez lewą flankę (7) w pobliże drzwi wejściowych (8) do budynku.

Załatw obrońców i wejdź do środka. Przedzieraj się przez kolejne korytarze i pomieszczenia, eliminując wrogów oraz uważając na cywili i pułapki. W miejscu z rannymi zachowaj szczególną ostrożność przy drzwiach, ponieważ pacjent z lewej okaże się terrorystą (9).

Na końcu kolejnego korytarza znajduje się karabin maszynowy. Skorzystaj z granatów dymnych, aby utrudnić wrogom namierzanie i obejdź operatora przechodząc przez pomieszczenia z lewej lub prawej strony. W końcu dotrzesz do podwójnych drzwi, przez które zajrzyj kamerką (10).

Okaże się, że znajduje się za nimi Wilk oraz kilku pojmanych marines. Przejdź przez okno z prawej i skieruj się do drzwi. Otwórz je ostrożnia i rozbrój pułapkę (11).

Rusz przed siebie, zajdź Wilka (12) od tyłu i pojmij go. W tym momencie do środka wejdą żołnierze, a bieżąca misja się zakończy.

Następnie: Call of Duty: Modern Warfare - Ambasada: Rzeźnik, kamery, Stacy, flary, laser

Spis treści: Call of Duty: Modern Warfare - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Call of Duty: Modern Warfare - Porządki: antyterroryści, szturm na dom

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze