Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Brytyjska apokalipsa w trailerze Everybody's Gone to the Rapture

Zwiastun premierowy.

Tajemnicza gra przygodowa Everybody's Gone to the Rapture ukaże się dopiero w przyszłym tygodniu, ale studio The Chinese Room już teraz zdecydowało się opublikować premierowy zwiastun.

Materiał wideo przedstawia sceny z „unikatowo brytyjskiej apokalipsy”. Jedyna platforma docelowa to PlayStation 4, a dokładna data wydania - 11 sierpnia.

Produkcja bazuje na nietypowym koncepcie: koniec świata nastąpił 31 lat temu. Zwiedzamy fikcyjne, angielskie miasteczko Yaughton Valley, znajdując pozostałości zaginionych mieszkańców. Fragmenty wydarzeń i wspomnień pozwalają odkryć, jak doszło do apokalipsy.

Historia skupi się na tajemniczym wydarzeniu, które zmusiło wielu ludzi do ucieczki z angielskiej miejscowości. Chodzi o apokalipsę, choć z pewnością nietypową - jak sugerują twórcy.

Deweloperzy ze studia The Chinese Room są odpowiedzialni między innymi za tytuły Dear Esther czy Amnesia: A Machine for Pigs.

Masz chwilkę? Zobacz także:

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.
Related topics
PS4
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze