Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Everybody's Gone to the Rapture zadebiutuje 14 kwietnia na PC

W polskiej wersji językowej.

Deweloperzy ze studia The Chinese Room ujawnili, że przygodowe Everybody's Gone to the Rapture ukaże się na PC już 14 kwietnia.

Datę premiery autorzy podali we wpisie opublikowanym na Twitterze. Wydaniem gry na komputerach osobistych - podobnie jak w przypadku edycji na konsolę PlayStation 4 - zajmie się firma Sony.

Z karty produktu na platformie Steam wynika, że produkcja dostępna ma być w pełnej polskiej wersji językowej (dźwięk oraz napisy).

Warto wspomnieć, że port pecetowy nie będzie miał wygórowanych wymagań sprzętowych. Przygodówkę uruchomimy nawet na kilkuletnim komputerze.

Produkcja opiera się na niestandardowym koncepcie: koniec świata nastąpił 31 lat temu. Gracze zwiedzają Zwiedzamy fikcyjne, angielskie miasteczko Yaughton Valley, znajdując pozostałości zaginionych mieszkańców. Fragmenty wydarzeń i wspomnień pozwalają odkryć, jak doszło do apokalipsy.

„Everybody's Gone to the Rapture to gra nieszablonowa. Kierowana raczej do wąskiego grona odbiorców, stawiających historię i niespieszną eksplorację ponad szybką i efektowną akcję” - napisał Damian w recenzji wersji PS4.

Zobacz na YouTube

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.
Komentarze