Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Borderlands 3 - znajdźki i sekrety: Athenas - Broadcast Tower (Crimson Radio)

Sabotaż wieży transmisyjnej.

Wieża transmisyjna w Athenas odnajdziemy na pierwszym dziedzińcu Anchorhold. W pobliżu znajdziemy także Typhon Dead Drop.

Lokalizacja Broadcast Tower w Athenas

W pierwszej kolejności pozbywamy się sił Maliwan na dziedzińcu. Następnie rozpoczynamy wspinaczkę po małym budynku z głośnikiem na dachu. Z niego doskoczymy do miejsca, gdzie wdrapiemy się po kontenerach na dach budynku naprzeciwko.

Korzystamy z kolejnego kontenera Maliwan, aby dotrzeć na drugą stronę dachu. W nowym miejscu kierujemy się na prawo i wspinamy się, aby dotrzeć za balustradę.

Z prawej strony znajdziemy prowizoryczny dach z metalu. Wspinamy się na niego i wskakujemy na dach widoczny po lewej stronie.

Następnie wchodzimy po pudłach, aby dotrzeć na najwyższy poziom dachu. Teraz pozostaje wziąć rozbieg i skoczyć na drabinę, która jest przymocowana do ściany budynku naprzeciwko. Idziemy po drabinie do góry, aby dotrzeć na dzwonnicę. Teraz kierujemy się na przeciwległy skraj dzwonnicy i wypatrujemy drabiny, która zabierze nas na dach.

Dopiero tutaj dotrzemy do wieży transmisyjnej.

Po sabotażu tej wieży otrzymamy:

  • 926 XP
  • $62
  • 10 sztuk Eridium

Następnie: Borderlands 3 - znajdźki i sekrety: Floodmoor Basin - Broadcast Tower (Crimson Radio)

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - znajdźki i sekrety: Lectra City - Broadcast Tower (Crimson Radio)

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze