Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Borderlands 3 - Opposition Research: Gonner, agenci, szpiedzy, dane wywiadowcze (Intel)

Misja poboczna, w której pomagamy umierającemu żołnierzowi.

Zadanie dodatkowe w Borderlands 3, które możesz rozpocząć po dotarciu do lokacji o nazwie Skywell-27. Miejsce to odwiedzasz w trakcie misji głównej o nazwie Space-Laser Tag.

Aby je rozpocząć skieruj się w stronę żółtego wykrzyknika (strzałka na mapie), znajdującego się we wrogiej bazie. Wskocz do tunelu za budynkiem, gdzie znajdziesz rannego żołnierza, Gonnera, który zleci bohaterowi zadanie wywiadowcze.

Pierwszym celem będzie zlokalizowanie szpiega pracującego dla Gonnera. Udaj się w głąb bazy i zacznij kierować się w stronę znacznika. Zeskocz na niższe piętro i dojdź korytarzem do miejsca, gdzie znajdziesz zwłoki agenta (1).

Przeszukaj je, po czym udaj się do kabiny, gdzie zajrzyj do muszli (2). W środku znajdziesz pierwsze nagranie Katagawy Jr.

Kolejnym celem będzie znalezienie następnego agenta. Kontynuuj podróż identycznie, jak ma to miejsce w misji fabularnej, aż dotrzesz do miejsca z szybem. Będziesz teraz musiał dotrzeć na górę (3) - udaj się tam korzystając ze schodów po drugiej stronie lokacji.

Na miejscu znajdziesz kolejne ciało (4). Przeszukaj je, po czym spróbuj otworzyć zamkniętą szafkę (5). Wywołasz w ten sposób alarm. Kiedy to nastąpi pozbądź się rywali.

Jednym z przeciwników będzie Interrogator (6). Rozpraw się z nim i podnieś klucz, którym otwórz wspomnianą szafkę. W ten sposób zdobędziesz drugie nagranie.

Aby kontynuować wskocz do szybu i ruszaj do dalszej części bazy. W pewnej chwili dotrzesz do miejsca z dużą liczbą rywali. Rozpraw się z nimi, po czym porozmawiaj z sojuszniczym agentem (7), działającym pod przykrywką.

Weź od niego taśmę i ruszaj do kolejnej lokacji. Finalnie dotrzesz do miejsca z komputerem (8), gdzie włóż taśmę. Teraz na zmianę będziesz musiał odpierać kolejne fale przeciwników (Maliwan i COV) oraz korzystać z komputera (raz głośnika - 9). Kontynuuj w ten sposób, aż pozbędziesz się wszystkich wrogów, po czym wyślij dane do Atlasa, co zakończy misję.

Następnie: Borderlands 3 - Ratch'd'Up: Terry, Glenn, Gary

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - Invasion of Privacy: Ava, rzeczy, pamiętnik (diary), Beans

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze