Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Borderlands 3 - Bad Reception: przedmioty dla Claptrapa

Misja poboczna w The Droughts. Odwiedzamy Sida i zdobywamy rzeczy parasolkę, wieszak i antenę.

Zadanie dodatkowe w Borderlands 3, które możesz rozpocząć w regionie o nazwie The Droughts. Porozmawiaj z Claptrapem przebywającym przy automacie nieopodal bazy (strzałka na poniższej mapie).

Okaże się, że trzeba będzie znaleźć dla niego kilka zgubionych przedmiotów, które zostaną zaznaczone znacznikami na terenie sporego regionu mapy. Poniżej opisujemy każdą z lokacji, do której trzeba dotrzeć.

Sid Stop to miejsce znajdujące się zaraz przy jednego z głównych dróg. Na miejscu natkniesz się na Sida (1), z którym porozmawiaj. Następnie zniszcz trzy talerze satelitarne (2), po czym zabij Sida i podnieś jego hełm (Tinfail Hat).

Kolejnym celem będzie zdobycie wieszaka (Wire Hanger). Udaj się do wyznaczonego miejsca przy wieży zajętej przez bandytów i zlokalizuj właz (3). Wejdź na pobliskie wzgórze (4), po czym zeskocz wprost na właz, w trakcie lotu wciskając klawisz kucania. Po przebiciu się do podziemnej kryjówki przejdź do końca lokacji, gdzie znajdziesz wieszak.

Następnym celem będzie odwiedzenie jaskini (Spark Cave). Po dotarciu do niej wejdź do środka i strzel w tarczę (5), co spowoduje odłączenie zasilania. Przejdź do końca lokacji i wyjmij z ciała (6) łyżkowidelec (Spork).

Kolejny cel to wieża satelitarna (Satellite Tower). Udaj się na miejsce i rozpraw się z przeciwnikami lub poczekaj, aż ludzie i mutanty sami osłabią się w walce. Następnie zniszcz talerz satelitarny (Satellite Dish - 7) i wejdź po skrzyniach (8) na górę, aby zdobyć antenę.

Ostatnim miejscem jest stara szopa (Old Shack). Kiedy dotrzesz na miejsce dobrze będzie skorzystać z wyrzutni rakiet i ostrzelać wejście (9) z pojazdu. W ten sposób przebędziesz przeciwnika obsługującego działko. Następnie wejdź do środka (weź rozbieg i wciśnij klawisz kucania, aby wykonać wślizg pod drzwiami) i załatw dość silnego rywala.

Na koniec podejdź do toalety i podnieś parasolkę. Posiadając wszystkie powyższe przedmioty wróć do Claptrapa i przekaż mu je, co zakończy misję.

Następnie: Borderlands 3 - Golden Calves: statueki, Vaughn, plakaty, drukarka

Spis treści: Borderlands 3 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Borderlands 3 - Powerful Connections: automat, spine, kręgosłup

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze