Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Beyond: Dwie Dusze także na PlayStation 4? - raport

Prawdopodobnie w wersji reżyserskiej.

Lista Trofeów gry Beyond: Dwie Dusze w wersji na PlayStation 4 została dziś opublikowana w kilku serwisach internetowych. Wiele wskazuje na to, że ubiegłoroczna produkcja studia Quantic Dream ukaże się na nowej konsoli Sony, ale wydawca na razie nie wystosował oficjalnego oświadczenia w tej sprawie.

Trofea wciąż są dostępne w wielu miejscach, na przykład serwisie Expohase. Nie jest zaskoczeniem, że niczym nie różnią się od tych z wersji na PlayStation 3.

Tymczasem już w lipcu portal IGN informował, że gra pojawiła się wówczas w dwóch niemieckich sklepach, z datą premiery pod koniec tego roku, ale oferta została wkrótce usunięta.

Wcześniej jeden z programistów w studiu Quantic Dream opublikował obrazek, z którego wynikało, że pracuje nad nowym schematem sterowania dla kontrolera DualShock 4 na nową konsolę Sony. Gdy zdjęcie pojawiło się na forum NeoGAF, również zostało usunięte.

Wiele wskazuje na to, że Beyond: Dwie Dusze na PS4 byłoby wersję reżyserską, częściowo zremasterowaną i zawierającą sceny, które ostatecznie nie znalazły się w finalnej grze, która w październiku tamtego roku ukazała się na PlayStation 3.

Beyond opowiada historię Jodie, której od najmłodszych lat towarzyszy niewidzialny duch imieniem Aiden. W grze obserwujemy wydarzenia z życia głównego bohaterki.

Eurogamer skontaktował się z Sony z prośbą o komentarz, ale do momentu publikacji wiadomości nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi w tej sprawie.

Zwiastun premierowy wersji Beyond na PS3
Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Zbigniew Jankowski

Zbigniew Jankowski

Editor

Od ponad 20 lat związany z mediami internetowymi, a w międzyczasie także z czasopismami o grach wideo oraz prasą regionalną.

Komentarze