Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Beyond: Dwie Dusze - demo dostępne na PC

W Epic Games Store.

Studio Quantic Dream udostępniło na PC demo Beyond: Dwie Dusze. To kolejna ze zmierzających na komputery osobiste produkcji zespołu, wydanych dotychczas tylko na konsolach PlayStation.

Aby pobrać wersję testową, na karcie tytułu w Epic Games Store należy wybrać zakładkę „demo”, a następnie kliknąć przycisk „Za darmo”. Warto jednak zaznaczyć, że pliki trzeba ściągać za pomocą klienta cyfrowego sklepu.

Demo umożliwia rozegranie dwóch rozdziałów z finalnej gry. W pierwszym - „Eksperyment” - wraz z młodą Jodie gracze doświadczą interakcji z nadprzyrodzonym bytem. W drugim - „Ścigana” - pomogą dorosłej bohaterce uciec przed agentami CIA.

Podobnie jak Heavy Rain, Beyond: Dwie Dusze na PC zaoferuje między innymi opcję zabawy w rozdzielczości 4K oraz 60 klatkach na sekundę. Nie zabraknie także obsługi tak zwanych monitorów ultrapanoramicznych, z proporcjami ekranu 21:9.

Główną bohaterką produkcji jest Jodie Holmes, która obdarzona jest darem pozwalającym dziewczynie komunikować się z zaświatami. Głosu i wizerunku postaci użyczyła aktorka Ellen Page, a w obsadzie jest też Willem Dafoe.

W Beyond: Dwie dusze nie brakuje scen wypełnionych akcją

Tak jak inne tytuły od Quantic Dreams, gra jest nazywana „interaktywnym filmem”. Istotną rolę odgrywają fabuła oraz nieliniowość - podejmowane podczas przygody działania oraz decyzje w istotny sposób wpływają na dalsze wydarzenia.

Beyond: Dwie Dusze na PC ukaże się 27 lipca. Warto też zaznaczyć, że kilka dni temu na komputerach osobistych pojawiło się Heavy Rain. Ostatnia z planowanych produkcji - Detroit: Become Human - zadebiutuje zaś jesienią.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Beyond: Dwie Dusze

PS4, PS3, PC

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze