Skip to main content

Beyond: Dwie Dusze trafi na PS4 już 26 listopada

Heavy Rain dopiero w marcu.

Beyond: Dwie Dusze trafi na PlayStation 4 już 26 listopada w wersji cyfrowej, natomiast Heavy Rain - w pudełkowej wersji w zestawie z Beyond - zadebiutuje na tej konsoli 2 marca.

Deweloperzy z Quantic Dream ujawnili listę ulepszeń, których mogą spodziewać się gracze. Dwie Dusze otrzymało wyższą rozdzielczość, efekt motion blur, poprawione oświetlenie i cieniowanie.

Wersja PS4 pozwoli też na rozegranie całej historii według chronologii wydarzeń, ale dopiero po jednorazowym ukończeniu przygody. Do gry dołączone będzie także DLC.

Wszyscy, którzy zakupią cyfrową wersję nowego wydania Beyond, otrzymają w marcu zniżkę na zakup Heavy Rain, także przenoszonego na PS4.

Heavy Rain zadebiutowało w 2010 roku na PS3, zostało dobrze przyjęte przez graczy i dziennikarzy z całego świata. To interaktywny kryminał, w którym poznajemy historię tajemniczego mordercy.

Beyond: Dwie Dusze trafiło do sklepów trzy lata później. Mogliśmy wcielić się w Jodie (w tej roli Ellen Page), dziewczynę obdarzoną nadnaturalnymi zdolnościami, połączoną silną więzią z duchem Aidenem.

Zobacz na YouTube

Nudzisz się? Zobacz także:

Read this next