Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Beta Star Wars Battlefront będzie otwarta dla wszystkich

Zagramy też offline.

Electronic Arts potwierdziło, że nadchodzące testy beta strzelanki Star Wars Battlefront zaoferują także tryby offline.

It's a pułapka!

Zagramy z innymi użytkownikami, ale bez połączenia z Internetem będziemy mogli sprawdzić lokalną kooperację na podzielonym ekranie - wynika z informacji opublikowanych na oficjalnej stronie.

Testy rozpoczną się na początku października na PC (przez Origin), PlayStation 4 oraz Xbox One, z trybem Walker Assault na mapie Hoth oraz Strefą zrzutu na Sullust.

Sprawdzimy również misję typu Survival na Tatooine. To właśnie tutaj zagramy samotnie lub w lokalnej kooperacji (ale także ze znajomym przez sieć).

Wydawca potwierdził, że beta będzie otwarta dla wszystkich zainteresowanych, bez konieczności zapisywania się i liczenia na łut szczęścia.

Podano także kilka innych detali: w zmaganiach online pojawią się kierowane sztuczną inteligencją boty, jak w lotniczym trybie Fighter Squadron.

Gracze będą mogli dostosować własne uzbrojenie i wyposażenie, ale tylko dla postaci - pojazdy mają z góry ustalone możliwości.

Star Wars Battlefront debiutuje 19 listopada. Nie podano dokładnej daty startu testów.

Nudzisz się? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze