Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

BattleBit Remastered - czy jest za darmo, free to play

Ile kosztuje gra.

BattleBit Remastered to niezależna wieloosobowa strzelanka łącząca elementy najpopularniejszych gier FPS, ale też dodającą do formuły pewne mechaniki znane z bardziej realistycznych symulatorów militarnych. Na tej stronie wyjaśniamy, czy gra jest dostępna do pobrania za darmo.

Niestety, popularna strzelanka dostępna jest tylko do zakupu w cenie ok. 70 złotych. Nie jest też dostępna w ramach abonamentów Game Pass, EA Play, Ubisoft Plus i tym podobnych. Jedyna opcja zagrania w tytuł to zakupienie na Steamie podstawowej wersji gry lub droższego pakietu (kosztującego ok. 150 złotych) zawierającego także bonusowe skórki dla osób wspierających powstawanie produkcji.

Na ten moment nie ma też informacji, by gra miała zostać udostępniona w formie free to play z mikropłatnościami. Do tej pory twórcy zorganizowali darmowe playtesty i być może w przyszłości tytuł ponownie zostanie udostępniony za darmo przez ograniczony czas, na przykład w formie darmowego weekendu.

Przypomnijmy, że obecnie nie ma też planów, aby BattleBit Remastered miało trafić na konsole Xbox czy PlayStation. Grę rozwija zaledwie trzech deweloperów i zapewne minie jeszcze kilka lat, zanim gra wyjdzie z fazy wczesnego dostępu i dostaniemy pełną wersję na komputery osobiste.

Następnie: BattleBit Remastered - czy jest po polsku

Spis treści: BattleBit Remastered - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: BattleBit Remastered - czy jest na Xbox i PlayStation

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Battlebit

PC

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze