Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

BattleBit Remastered - budowanie: stawianie umocnień, punkty składu

Wznoszenie konstrukcji.

Jedną z mechanik w BattleBit Remastered jest możliwość stawiania polowych umocnień, dobrze chroniących nas i naszych towarzyszy przed ostrzałem nieprzyjaciela. Na tej stronie wyjaśniamy, jak budować umocnienia w czasie walki.

O tym, jakie umocnienia możemy wybudować decydują punkty składu widoczne w lewym dolnym rogu ekranu. Punkty składu są wspólne dla całej drużyny i otrzymuje się je za sprawne działanie na polu bitwy - zabijanie wrogów, wspieranie towarzyszy zgodnie z wybraną przez nas klasą oraz wykonywanie celów mapy.

Aby rozpocząć budowanie musimy wcisnąć i przytrzymać rolkę myszy. Wyświetli się menu kontekstowe, z którego wybieramy opcję Obiekty rozkładane. Następnie wybieramy w kolejnej zakładce jedną z dostępnych struktur i korzystając z zielonego obrysu ustawiamy ją w wybranym miejscu.

Po zbudowaniu podstawy, możemy przy niektórych budowlach dodawać kolejne „piętra” konstrukcji, klikając przy postawionym obiekcie przycisk F. Większość z wzniesionych umocnień będzie dobrze chronić ukrywających się za nim żołnierzy, ale strzał z wyrzutni rakiet lub celnie rzucony granat może łatwo zniszczyć zaporę.

Niektóre ze stawianych umocnień posiadają specjalne „okienka”, przez które wciąż możemy prowadzić ostrzał jednocześnie będąc dość dobrze zasłoniętymi przed atakami nieprzyjaciela. Warto też pamiętać, by konstrukcje stawiać na możliwie płaskim terenie, co uniemożliwi wrogom przeczołganie się pod spodem i zaskoczenie nas.

Następnie: BattleBit Remastered - czat głosowy: rodzaje, jak używać

Spis treści: BattleBit Remastered - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: BattleBit Remastered - klasy postaci, którą wybrać

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Battlebit

PC

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze