Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

BattleBit Remastered - jak zmienić drużynę

Przejście do innego oddziału.

Podczas dołączania do meczu w grze BattleBit Remastered, gra automatycznie przydziela nas do jednej z drużyn. Chociaż początkowy przydział jest losowy, to istnieje sposób na podłączenie się do innego składu. Na tej stronie wyjaśniamy, jak zmienić drużynę w grze.

Drużynę możemy zmienić w menu odradzania. Najpierw klikamy na przycisk krzyżyka przy liście członków obecnej drużyny. Następnie wyświetli się przed nami lista dostępnych drużyn. Klikamy na jedną z nich, a zostaniemy przydzieleni do wybranego składu. Warto zauważyć, że niektóre drużyny zapewne będą pełne lub zablokowane (znaczek kłódki) i do nich nie można dołączyć.

Najlepiej dołączać do prawie pełnej drużyny, ponieważ daje nam to więcej potencjalnych miejsc do respawnu. Jeśli nasza drużyna składa się z zaawansowanych graczy, którzy zawsze kierują się w stronę aktualnego celu, będziemy mogli bardzo szybko powrócić na pierwszą linię walki.

Dlatego lepiej unikać bycia jedynym członkiem oddziału lub przebywania w drużynie z mało doświadczonymi graczami, którzy wędrują bez celu po mapie, zamiast udać się w kierunku aktualnie toczonej potyczki. Tacy gracze mogą też nie wiedzieć, jak reanimować ogłuszonych towarzyszy i rzucać im skrzynki z zaopatrzeniem, co prowadzi do niepotrzebnej utraty cennych ticketów drużyny.

Następnie: BattleBit Remastered - uzupełnianie amunicji, gadżetów

Spis treści: BattleBit Remastered - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: BattleBit Remastered - odblokowanie nowych broni i dodatków

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Battlebit

PC

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze