Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

BattleBit Remastered - odblokowanie nowych broni i dodatków

Rozbudowa arsenału.

W grze BattleBit Remastered mamy do wyboru mnóstwo wszelkiego rodzaju broni i gadżetów, a każdą „giwerę” możemy spersonalizować za pomocą licznych dodatków i ulepszeń. Większość jest jednak początkowo zablokowana. Na tej stronie wyjaśniamy, jak odblokować nową broń i dodatki.

Nowe karabiny, pistolety i snajperki odblokowujemy osiągając kolejne rangi, czyli inaczej poziomy doświadczenia. Startujemy oczywiście na poziomie pierwszym i wraz ze zdobywanym doświadczeniem za osiągnięcia na polu walki gromadzimy punkty doświadczenia, za które co jakiś czas awansujemy na wyższy poziom.

To, jaki poziom rangi wymagany jest do odblokowania danej broni, możemy sprawdzić w zakładce „Żołnierz” w menu głównym i przechodząc następnie do sekcji „Uzbrojenie”. Nie istnieje na ten moment w grze możliwość szybszego odblokowania najbardziej pożądanych broni, na przykład drogą mikropłatności.

Odblokowanie dodatków do broni jest nieco prostsze, ale jednocześnie znacznie bardziej czasochłonne. Różne akcesoria montowane na naszym uzbrojeniu zdobywamy, wykonując daną bronią określoną liczbę zabić. Liczbę zabić potrzebnych do odblokowania danego dodatku możemy sprawdzić w czasie meczu, przechodząc do menu odrodzenia i następnie do zakładki wyposażenie.

Warto pamiętać, że dla każdej broni - nawet tych bardzo podobnych, jak M4A1 i HK419 - dodatki odblokowujemy osobno. Dlatego próba odblokowania wszystkich możliwych gadżetów do każdej „giwery” może być bardzo czasochłonna. Zamiast tego warto przetestować na strzelnicy, które z posiadanych broni najbardziej nam odpowiadają i skupić się na ich „grindowaniu”. Do odblokowania dodatków najlepiej służą serwery z trybami gry Deathmatch i Free for all (każdy na każdego).

Następnie: BattleBit Remastered - jak zmienić drużynę

Spis treści: BattleBit Remastered - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: BattleBit Remastered - przenoszenie w bezpieczne miejsce i podnoszenie towarzyszy

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Battlebit

PC

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze