Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

BattleBit Remastered - uzupełnianie amunicji, gadżetów

Odzyskiwanie zapasów.

W czasie zabawy w grze BattleBit Remastered może się zdarzyć, że wyczerpiemy całą posiadaną amunicję do jednej z broni lub zużyjemy wszystkie gadżety. Nie oznacza to jednak konieczności kontynuowania walki z samym pistoletem. Na tej stronie wyjaśniamy, jak odnowić zapas amunicji i gadżetów.

Do odnowienia amunicji musimy znaleźć innego gracza, który gra klasą wsparcia. Musi on wówczas rzucić na ziemię zieloną skrzynkę z zaopatrzeniem. Zasoby nie odnawiają się automatycznie - jak na przykład w serii Battlefield - a zamiast tego musimy uzupełnić je ręcznie.

Po podejściu do skrzynki wchodzimy z nią w interakcję i korzystając z klawiszy numerycznych wybieramy, z której kategorii zapasy chcemy uzupełnić - za poniższym zrzucie ekranu jest to amunicja do broni głównej, uzupełniana klawiszem numerycznym 1. Wówczas musimy odczekać kilka sekund, aby zebrać ze skrzynki potrzebne zapasy.

Oczywiście samemu grając klasą wsparcia także możemy skorzystać z własnej skrzynki. Po wyrzuceniu jej na ziemię, tak jak w wypadku innych klas, wchodzimy w interakcję ze skrzynką i uzupełniamy liczbę posiadanej amunicji oraz gadżetów.

Następnie: BattleBit Remastered - klasy postaci, którą wybrać

Spis treści: BattleBit Remastered - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: BattleBit Remastered - jak zmienić drużynę

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Battlebit

PC

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze