Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

BattleBit Remastered - przenoszenie w bezpieczne miejsce i podnoszenie towarzyszy

Reanimacja ogłuszonych kompanów.

Podczas gry w BattleBit Remastered niejednokrotnie zostaniemy powaleni na ziemię ogniem nieprzyjaciela. Możemy wówczas liczyć na to, że przed upłynięciem odliczania do momentu odrodzenia, jeden z naszych kompanów zaciągnie nas w bezpieczne miejsce i postawi na nogi. Oczywiście, my też możemy w ten sposób uratować kolegów z oddziału. Na tej stornie wyjaśniamy, jak przenosić towarzyszy w bezpieczne miejsce i podnosić ich.

Przede wszystkim, leczenie towarzysza w trakcie mocnego ostrzału nie jest najlepszym pomysłem. Dlatego twórcy udostępnili mechanikę przeciągania rannych. Po podejściu do rannego sojusznika możemy chwycić go klawiszem F (na komapnie pojawi się ikonka zaciśnietej dłoni) i przeciągnąć w bardziej bezpieczne miejsce, na przykład za osłonę. Podczas przenoszenia druha wówczas wciąż bronić się z naszego karabinu lub pistoletu, jednak należy pamiętać, że strzały będą w większości mało celne.

Po przeniesieniu kompana w spokojniejsze okolice, możemy przystąpić do jego reanimacji. Wciskamy przycisk 3, aby założyć mu bandaż, co przywróci druha do walki. Podnosić towarzyszy może każda klasa postaci, jednak najlepiej nadaje się do tego medyk. Wynika to z faktu, że medyk zaczyna walkę z dwudziestoma bandażami w zapasie, podczas gdy reszta klas jedynie z trzema, które muszą też wystarczyć do tamowania krwawienia.

Należy pamiętać, że podniesiony sojusznik nie będzie miał pełnego poziomu zdrowia, a jedynie połowę. Jeśli gramy medykiem, możemy wówczas przełączyć nasz aktywny gadżet na apteczkę (domyślnie przycisk 5 na klawiaturze) i uzupełnić brakujące punkty zdrowia sojusznika.

Następnie: BattleBit Remastered - odblokowanie nowych broni i dodatków

Spis treści: BattleBit Remastered - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: BattleBit Remastered - krwawienie, leczenie

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Battlebit

PC

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze