Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

BattleBit Remastered - linka do wspinaczki, jak się wspinać

Wchodzenie na wysokie obiekty.

Jednym z najbardziej przydatnych gadżetów w grze BattleBit Remastered jest linka do wspinaczki, umożliwiająca wejście na normalnie niedostępne, wysokie obiekty, takie jak dachy budowli czy strome zbocza. Na tej stronie wyjaśniamy, jak używać linki do wspinaczki.

Wyrzutnię linek do wspinaczki może użyć jedna z trzech klas postaci - dowódca, szturmowiec albo zwiadowca. Po wyekwipowaniu gadżetu przytrzymujemy prawy przycisk myszy, aby wejść w tryb celowania, a następnie strzelamy lewym przyciskiem myszy w wybraną powierzchnię. Pasek pod celownikiem wskazuje maksymalną odległość, z jakiej możemy wytrzelić.

Kiedy lina już się pojawi, podchodzimy do niej i wciskamy jednocześnie klawisze W i spacja, aby zacząć się wspinać. Raz zawieszona lina ma nieskończoną liczbę użyć i pozostaje na swoim miejscu aż do końca meczu. Należy jednak pamiętać, że mogą z niej skorzystać zarówno sojuszniczy żołnierze, jak i wrogowie.

Jeśli widzimy, że z danej liny często korzystają jednostki nieprzyjaciela, to możemy do niej podejść i wciskając przycisk Capslock przeciąć sznur, co oczywiście spowoduje, że zostanie on usunięty z mapy i ktoś inny będzie musiał rozstawić linę na nowo.

Następnie: BattleBit Remastered - wszystkie bronie: lista broni

Spis treści: BattleBit Remastered - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: BattleBit Remastered - czat głosowy: rodzaje, jak używać

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Battlebit

PC

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze