Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Atlas Fallen - Ślad Valery

Poszukujemy ukrytych dzienników w Zatopionym Mieście.

Ślad Valery to misja dodatkowa w Atlas Fallen. Aktywuje się w trakcie trwania misji fabularnej Od wiary do zaufania. Celem zadania jest uzyskanie informacji na temat losów Valery w trakcie jej poszukiwań w Zatopionym Mieście.

Misja rozpoczyna się samoczynnie, wraz z przechodzeniem wątku fabularnego, a konkretnie misji Od wiary do zaufania. Przed powrotem do Khendry, która czeka na nas w Bastengarze, możemy zebrać cztery dzienniki jej siostry Valery. Przybliżone lokalizacje pamiętników będą widoczne na mapie (1).

Pierwszy dziennik znajdziesz na szczycie starej kuźni (2), w centralnej części miasta. Łatwo na niego wskoczysz po pobliskich budynkach. Kolejny znajduje się w pobliżu - musisz wykorzystać ruiny muru, aby dostać się do wieżyczki pod ścianą. Za nią znajduje się kolejna strona (3).

Kolejny dziennik schowano na balkonie najwyższego poziomu w pałacu (4). Dostaniesz się do niego wskakując po budynkach od zewnętrznej części budowli. Ostatni dziennik jest schowany w starej kaplicy. Wejdź do niej przez niewielki otwór między kolumnami. Dziennik schowany jest w wąskiej krypcie po lewej stronie (5)

Aby zakończyć misję, po zebraniu wszystkich dzienników musisz donieść Khendrze o swoich odkryciach. Przywódczyni znajduje się w Sali Obrad w Bastengarze.

Następnie: Atlas Fallen - Tajemnice Drogi Dziesięciny

Spis treści: Atlas Fallen - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Atlas Fallen - Uwięziony kapłan

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze

Damian Laszczak

Współpracownik

Komentarze