Skip to main content

Atlas Fallen - pancerze: gdzie znaleźć

Lista wszystkich dostępnych zbroi i pancerzy.

W Atlas Fallen możemy zdobyć łącznie 11 pancerzy. Część z nich zdobywamy automatycznie przechodząc główny wątek fabularny. Jednak niektóre są rozsiane po całym świecie i dostępne tylko przez ograniczony czas.


Na tej stronie:


Rola pancerzy w grze

Pancerze różnią się pomiędzy sobą wyglądem oraz parametrami. Warto ich poszukiwać, bo najsilniejsze z nich znacząco ułatwią rozgrywkę w finałowych etapach gry.


Lista wszystkich pancerzy

Strój roboczy bezimiennych

Domyślny strój, który otrzymujemy na samym początku gry.


Strój rekruta

Strój ochronny, który możemy kupić na początku gry, w trakcie misji Karawana esencji. W wyższej części obozowiska udaj się po niego do kupca. Strój kosztuje zaledwie 75 trybutów.


Zbroja rycerza

Mocniejsza zbroja, którą otrzymamy w trakcie misji fabularnej Ścieżka do Bastengaru. Będzie to dar od Arifa przed walką z demonem.


Strój bojowy pogromcy

Strój dostępny u wiejskiego kupca w mieście Castrum VII. Kup go zanim udasz się do Bastengaru, bo potem będzie niedostępny. Kosztuje 1500 trybutów.


Pancerz zwiadowcy

Pancerz otrzymujemy za wykonanie misji Historia Zniszczonej Twierdzy. Po przejściu do Bastengaru nie ma możliwości powrotu do zadania i zdobycia pancerza.


Strój sokolego oka

Strój, który uzyskujemy w trakcie misji fabularnej Od wiary do zaufania. Znajduje się w jednej ze skrzyń w pracowni Valery, która znajduje się na najniższym poziomie pałacu Zatopionego Miasta.


Pancerz kaznodziei

Pancerz otrzymamy w trakcie przechodzenia wątku fabularnego w Dzikich Ostępach.


Wieczny płaszcz

Płaszcz otrzymamy w trakcie przechodzenia gry. Będzie to dar od dziwnego myśliwego, gdy będziemy udawać się do ostatniego obszaru gry, czyli Czarnego Pustkowia.


Czerwona kompania

Pancerz możemy zakupić u handlarza w wiosce górniczej na południowym-zachodzie Dzikich Ostępów. Kosztuje 2000 trybutów.


Szata królowej

Szata jest możliwa do zakupienia u kupca obozowego na zachodzie Czarnego Pustkowia. Kosztuje 2500 trybutów.


Bagienny rytuał

Ostatnia zbroja to nagroda za wykonanie zlecenia pobocznego Starożytny pancerz. Zadanie odbieramy u kowala w obozie rycerzy na zachodzie Czarnego Pustkowia.

Spis treści: Atlas Fallen - Poradnik, Solucja

Zobacz także