Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Atlas Fallen - Źródło na bagnach

Niszczymy pierwsze źródło energii na bagnach.

Źródło na bagnach to część finałowej misji Bitwa bogów w grze Atlas Fallen, które mają miejsce na Czarnym Pustkowiu. Udajemy się na bagna, a następnie do jaskiń, aby pokonać demony Thelosa i zniszczyć jego miejsce kultu.


Na tej stronie:


Dojście do jaskiń

Misję rozpoczniesz na północy Czarnego Pustkowia, w okolicy tytułowych bagien. Przed wielkimi wrotami porozmawiaj z przywódcą grupy zadaniowej, który stoi obok Drzazgi. Zanim zniszczysz wrota, musisz je odbezpieczyć. Aby to uczynić, odblokuj pobliskie pieczęci. Będziesz musiał przemieszczać się po ruinach zamkowych wokół bagien.

Gdy odblokujesz ostatnią pieczęć, zmiażdż wrota i przejdź na drugą stronę. Skieruj się w prawo. Po drodze natkniesz się na potwory, ale nie musisz z nimi walczyć. Przed wejściem do jaskiń możesz skorzystać z kowadła, aby wzmocnić się przed walką.

Miażdżyciel

W pierwszej grocie będziesz musiał pokonać Miażdżyciela (1), który blokuje kolejne drzwi. Paruj jego powolne ciosy, aby unieruchomić go w Piaskowej Skórze i wykorzystuj Rozbicie do zadawania krytycznych obrażeń. Po pokonaniu go zmiażdż wspomniane drzwi.

Palownik i Pancernik

W drugiej grocie, blisko źródła, musisz pokonać kolejno Palownika (2) i Pancernika (3). Przy pierwszym stosuj dużo uników i odskoków, aby atakować go jak najczęściej od flanki i unikać żądła. Walcząc z drugim, najpierw musisz zniszczyć jego czujki wokół, a dopiero potem wyprowadzić ostateczne uderzenie na samego demona.

Gdy będzie bezpiecznie, przejdź przez most i zniszcz pierwsze źródło Thelosa (4). Zakończysz opisywaną misję i możesz teraz udać się w stronę następnego celu.

Spis treści: Atlas Fallen - Poradnik, Solucja

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze

Damian Laszczak

Współpracownik

Komentarze