Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Atlas Fallen - Źródło w ruinach

Eliminujemy drugie źródło energii Thelosa.

Źródło w ruinach to kolejny etap ostatecznej bitwy z Thelosem w Atlas Fallen. Tym razem wybierzemy się na południowy-wschód Czarnego Pustkowia, aby zniszczyć drugie źródło złej energii boga Thelosa.

Misję możesz rozpocząć od celu opcjonalnego – rozmowy z przywódcą grupy zadaniowej. Żołnierza znajdziesz w ruinach na południowym-wschodzie. Przywódca ostrzeże cię przed demonami, które uniemożliwiają dotarcie do tytułowych ruin.

Demonem, który blokuje drogę jest Przywoływacz. Nie musisz z nim walczyć, możesz prześlizgnąć się obok i iść dalej. Jeżeli jednak wybierasz walkę, to pamiętaj, że aby zadawać obrażenia głównemu demonowi, najpierw musisz pokonać te mniejsze. Wówczas wykorzystuj zgromadzony impet, aby zadawać jak najwięcej obrażeń Przywoływaczowi, gdy straci na moment swoją osłonę. Do ruin ulokowanych na skale dostaniesz się wykorzystując Zapomniane Ścieżki.

Na górze będziesz musiał pokonać aż trzy demony. Na szczęście nie na raz. Pierwszy z nich to Miażdżyciel (2). Unikaj go, gdy staje się zabójczym tornadem. Doskakuj do niego, gdy zadaje powolne, czerwone ciosy. Wtedy możesz wykorzystać parowanie w celu unieruchomienia go, a tym samym zadania serii ciosów.

Drugi demon to Saper (3). Staraj się cały czas poruszać i unikać min, które raz po raz będzie z siebie wyrzucać. Doskakuj do niego, zadaj kilka uderzeń i wycofuj się. Ładuj pasek impetu, aby wykorzystać maksymalne Rozbicie.

Ostatnim stworem jest Skoczek (3). W tym przypadku uważaj na jego wysokie skoki. Pamiętaj, że gdy demon ląduje, możesz wcisnąć przycisk parowania. Uważaj też na jego silne ciosy. Stosuj podobną taktykę jak chwilę wcześniej przy Miażdżycielu.

Na sam koniec zmiażdż źródło energii znajdujące się w ruinach. Tym sposobem zakończysz misję i przybliżysz się do decydującej walki z bogiem Thelosem.

Spis treści: Atlas Fallen - Poradnik, Solucja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Atlas Fallen

PS5, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Damian Laszczak

Damian Laszczak

Guide Writer

Damian jest odpowiedzialny za tworzenie poradników.
Komentarze