Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowe zdjęcia z planu filmowej adaptacji Assassin's Creed

AKTUALIZACJA: Dwie kolejne fotografie.

Aktualizacja: Wytwórnia 20th Century Fox zaprezentowała dwa kolejne zdjęcia z filmu na podstawie cyklu Assassin's Creed.

Pierwsze jest ujęciem ze współczesności, w którym widzimy Calluma Lyncha i towarzyszącą mu bohaterkę graną przez Marion Cotillard. Druga fotografia pokazuje piętnastowiecznych przodków obu postaci, którzy są asasynami.

Producenci filmu poinformowali jednocześnie, że już jutro opublikowany zostanie pierwszy zwiastun projektu.

Callum Lynch i jego towarzyszka
Aquilar i postać grana przez Marion Cotillard

***

Oryginalna wiadomość: W internecie pojawiły się trzy nowe fotografie z planu powstającego filmu opartego na grach z serii Assassin's Creed.

Michael Fassbender jako Callum Lynch, główny bohater filmu

Pierwsze ze zdjęć opublikowanych przez brazylijski serwis Omelete przedstawia Michaela Fassbendera w roli Calluma Lyncha, podłączonego do Animusa.

Na drugim obrazku widzimy aktora wcielającego się w piętnastowiecznego przodka głównego bohatera - asasyna Aguilara.

Trzecia fotografia prezentuje pracującego na planie reżysera produkcji, Justina Kurrzela.

Film na podstawie cyklu Assassin's Creed wejdzie na ekrany polskich kin 6 stycznia przyszłego roku. Widzowie ze Stanów Zjednoczonych i kilku innych państw obejrzą obraz kilka dni wcześniej - 21 grudnia.

W obsadzie ekranizacji oprócz wspomnianego wyżej Michaela Fassbendera („X-Men: Apocalypse”) znaleźli się między innymi Marion Cotillard („Mroczny Rycerz Powstaje”, „Incepcja”), Michael K. Williams („Prawo ulicy”), Jeremy Irons („Rodzina Borgiów”) i Brendan Gleeson („Na skraju jutra”).

Michael Fassbender w roli asasyna Aguilara
Justin Kurzel, reżyser filmowej adaptacji Assassin's Creed, na planie zdjęciowym
Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze