Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ninja: kto nie wścieka się po porażce w grze, przegrywa podwójnie

Złość motywuje do treningów.

Tyler „Ninja” Blevins - popularny streamer Fortnite - uważa, że osoby, które na klęskę w grze nie reagują złością, zazwyczaj przegrywają podwójnie.

We wpisie opublikowanym na Twitterze znany gracz stwierdził, że spokój po porażce nie motywuje do działania. Podkreślił, że to właśnie emocje zachęcają nas do samodoskonalenia i kolejnych treningów.

„Zdanie »to tylko gra« jest oznaką słabej mentalności. Nie przejmujesz się tym, co się stało, klęską, niedoskonałością. Kiedy przestajesz się wściekać po porażce, przegrywasz podwójnie” - tłumaczy Ninja.

„Zawsze można się czegoś nauczyć, istnieje miejsce na poprawę, nigdy nie należy się poddawać” - dodaje. Nie wszyscy jednak zgadzają się z wypowiedzią Blevinsa, podkreślając, że istnieje możliwość poprawiania umiejętności bez okazywania złości.

Niektórzy internauci przekonują, że sugerując fanom, by traktowali gry jako coś więcej Ninja promuje niewłaściwe podejście do wirtualnej rozrywki. Część osób zwraca jednak uwagę, że wpis skierowany jest głównie do graczy, chcących rozpocząć karierę w zawodowym graniu.

To nie pierwsze kontrowersyjne słowa Blevinsa. Kilka miesięcy temu stwierdził, że streamerzy powinni być traktowani inaczej niż pozostali użytkownicy - w ten sposób bronił 16-latka, którego dożywotnio zbanowano w Fortnite za używanie aimbota.

Następnie: Ankieta: miłośnicy Gothica lubią Wiedźmina, ale nie przepadają za Dragon Age

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły