Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin’s Creed Mirage - wymiana wierzchowca, orła

Zmień domyślny Enkidu oraz wygląd konia w stajni.

Na tej stronie dowiesz się, jak pozyskać nowe skórki i zmienić wygląd twojego konia lub wielbłąda oraz towarzyszącego ci orła – Enkidu – w Assassin’s Creed Mirage.

Nowe skórki dla Enkidu jak i dla wierzchowca możesz zdobyć w trakcie gry lub nabyć za prawdziwe pieniądze jako zawartość dodatkową (lub otrzymać jako element dodatkowy na przykład po nabyciu gry w wersji Deluxe). Dostępne opcje kosmetyczne nabędziesz za dirhamy – srebrne monety będące główna walutą w AC Mirage. Aby nabyć nowy wygląd dla zwierzęcych towarzyszy udaj się do dowolnej stajni.

Każdy sprzedawca posiada w swojej ofercie taki sam zestaw opcji wizualnych na sprzedaż. Po zakupie zaznacz wybraną skórkę (1), aby stała się aktywną. Gdy wezwiesz orła lub wierzchowca, będzie wyglądał tak, jak zadecydowałeś w menu u stajennego. Konie kosztują po 100 dirhamów, ceny ptaków wahają się od 150 do 250. Znajdziesz je w drugiej zakładce (2) u stajennego.

Wygląd zwierząt nie wpływa na ich osiągi. Możesz jednak zauważyć, że wierzchowce poruszają się nieco inaczej: koniec są znacznie szybsze, lecz mogą przez krótki czas używać sprintu, zaś wielbłądy lepiej nadadzą się do długich podróży cechując się większą wytrzymałością podczas galopu.

Z drugiej strony w mieście wierzchowiec nie może poruszać się szybko, szczególnie będąc ograniczonym do głównych ulic. Biegając lub korzystając z drogi wodnej szybciej dostaniesz się do celu. Kradzież zwierzęcia nie pozwoli ci go zachować.

Spis treści: Assassin's Creed Mirage - Poradnik, Solucja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Assassin's Creed Mirage

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.

Komentarze