Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Mirage - Pierwszy rozkaz

Likwidujemy Al-Ghula.

Zadanie Pierwszy rozkaz w Assassin’s Creed Mirage polega na wywabieniu poganiacza niewolników, a następnie jego zlikwidowaniu. Jest to tak naprawdę pierwszy poważny cel, który musimy wyeliminować w grze.

Na tej stronie:


Kruchy sojusz, początek misji

Gdy zaliczymy misję Włamanie do więzienia będziemy musieli zająć się naszym wskaźnikiem złej sławy. Aby zmniejszyć wskaźnik w prawym dolny rogu ekranu należy usuwać listy gończe lub przekupić munadiego.

Po zadbaniu o dobre imię bohatera udaj się do młyna wodnego w Północnej dziczy. Nawiąż kontakt z Alim, który będzie zajęty wygłaszaniem mowy do swoich podwładnych.

Po odbyciu narady w młynie podążaj za Roshan do karawanseraju, gdzie urzęduje Al-Ghul. Żeby poganiacz najemników wyszedł z bezpiecznej kryjówki, musimy znaleźć sposób na wywołanie zamieszania. Istnieje kilka sposób na realizację tego zadania. Poniżej zaprezentujemy dwa z nich. Na murach i w pomieszczeniach będzie roić się od przeciwników. Korzystaj z wzroku orła oraz widoku z lotu ptaka i najpierw namierzaj patrolujących przeciwników, a następnie postaraj się części z nich zlikwidować, aby ułatwić sobie przechodzenie misji.


Wywab Al-Ghula

Przejdźmy do głównego zadania. Możesz wykorzystać pomoc kupca z karawany (1), który chce odzyskać swój zarekwirowany ładunek. Druga opcja, to wywołanie buntu robotników. Aby tego dokonać, należy najpierw porozmawiać z jednym z nich (2) we wnętrzu obozu. Żeby wejść do środka, skorzystaj z ukrytego wejścia (3), czyli niewielkiego kanału płynącego pod murami karawanseraju.

Jeżeli zdecydowałeś się działać z kupcem, to po rozmowie z nim udaj się do pomieszczenia w zachodniej części obiektu. Wyeliminuj strażników w środku i zabierz wspomniany ładunek. Następnie wróć do kupca czekającego przed bramą. Żeby uniknąć strażników, odblokuj jedne z drzwi w murach otwierając je od wewnątrz.

Teraz idź za przywódcą karawany i wtop się w tłum, aby bezpiecznie przejść ponownie do środka. Gdy znajdziecie się na dziedzińcu, Al-Ghul pojawi się na balkonie.

Wybierając drugą opcję, czyli wywołanie zamieszek, na sam początek skieruj się do jednego z robotników, aby uzyskać więcej informacji. Potem odnajdź kupca. Ten zażąda od nas olbrzymiej sumy pieniędzy za akt sprzedaży. Po odmowie odbierz go za pomocą kradzieży kieszonkowej i dostarcz do spotkanego wcześniej robotnika. Ten wywoła zamieszanie na dziedzińcu, co wywabi Al-Ghula z kryjówki.

Gdy nasz cel pojawi się na balkonie, wskocz na belkę znajdującą się nad nim i dokonaj ataku z ukrycia. Uważaj na jego strażników na wieży oraz murach.

Po dokonaniu egzekucji pojawi się przerywnik, a następnie poznasz działanie serii zabójstw. Do jej wykonania musisz wykorzystać przycisk odpowiedzialny za obieranie celów. Po zaliczeniu tego etapu pojawi się następny filmik, a misja dobiegnie końca.

Następnie: Assassin’s Creed Mirage - Dawne rany, Rozszerzanie działalności

Spis treści: Assassin’s Creed Mirage - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin’s Creed Mirage - Włamanie do więzienia

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Assassin's Creed Mirage

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Damian Laszczak

Damian Laszczak

Guide Writer

Damian jest odpowiedzialny za tworzenie poradników.

Komentarze