Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Mirage - Pieniądz, korupcja, herbata

Pomagamy dawnemu przyjacielowi z Chin.

Zadanie Pieniądz, korupcja, herbata w grze Assassin’s Creed Mirage to drugie dostępne śledztwo w dzielnicy Karch. Tym razem odwiedzimy naszego dawnego kumpla, który zajmuje się sprzedażą chińskiej herbaty.

Aby rozpocząć zadanie, udaj się do straganu Konga w dzielnicy Karch. Tam rozpocznie się przerywnik filmowy. Kupiec poprosi nas o odzyskanie jego cennych liści herbaty.

Udaj się do wskazanego na mapie miejsca, gdzie jest przechowywany ładunek. Skrzynię z herbatą znajdziesz na piętrze budynku ochranianego przez strażników. Najpierw wyeliminuj wrogów, potem przesuń drewniany regał (1) i podnieś podświetloną skrzynkę (2). Odnieś ją do przyjaciela, tam gdzie miał miejsce początek zadania.

Teraz musimy nieco powęszyć i uzyskać informacje na temat zarządcy portu. Po wyjściu z gabinetu Konga porozmawiaj z kupcem stojącym nieopodal. Ten wskaże nam miejsce, gdzie szukać kolejnych poszlak.

Musimy się udać do obozowiska i znaleźć trzy dokumenty wyjaśniające proceder jakiego dopuszcza się zarządca portu. Pierwszy z nich leży w środku budynku, na stoliku (3) obok strażnika. Wnętrze łatwo rozpoznasz po charakterystycznych misach z przyprawami (4).

Kolejne dwa listy są po drugiej stronie obozu. Pierwszy również leży na stoliku obok następnego strażnika na parterze jednego z budynków. Ostatnie zapiski odnajdziesz na zewnątrz. Udaj się do stanowiska pod baldachimem. Miejsce łatwo rozpoznasz, bo obok czatuje trzech przeciwników. Teraz możesz opuścić obóz.

Ostatni etap tej misji to zabicie zarządcy portu, który znajduje się na północ od odwiedzonego obozu. Najłatwiej zakradniesz się do środka przeskakując po drewnianych elementach unoszących się na wodzie.

Nasz cel znajduje się na balkonie głównego budynku w porcie. Wyeliminuj przeciwnika i opuść teren portu. Na sam koniec jeszcze raz zawitaj do gabinetu Konga, aby po obejrzeniu przerywnika ostatecznie zakończyć misję.

Następnie: Assassin’s Creed Mirage - Pozłacane motyle

Spis treści: Assassin’s Creed Mirage - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin’s Creed Mirage - Żniwo chciwości

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Assassin's Creed Mirage

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Damian Laszczak

Damian Laszczak

Guide Writer

Damian jest odpowiedzialny za tworzenie poradników.

Komentarze