Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin’s Creed dostanie własną serię alkoholi

Burbon, rum i wódka.

Studio Antheum pochwaliło się podjęciem współpracy z Ubisoftem, czego efektem będzie seria alkoholi na licencji serii Assassin’s Creed. Otrzymamy limitowaną edycję butelek z burbonem, rumem i wódką.

Obecnie ujawniono tę pierwszą pozycję, „stworzoną na wzgórzach Teksasu i dokończoną w górach Tennessee”. Trunek ma mieć „posmak żyta, charakter pszenicy i nutki wiśni, wanilii oraz dębu”. Premiera razem z dwójką pozostałych.

Sprzedaż najwyraźniej wyłącznie w Stanach Zjednoczonych, w cenie 69 dolarów (ok. 318 zł) za butelkę 0,75 ml. Wszystko to z okazji 15-lecia słynnej serii Assassin’s Creed, co potwierdza odpowiednie etykieta. Wysyłka rozpocznie się na początku września wrześniu.

W tym samym miesiącu Antheum wyda jeszcze dwie inne kolekcjonerskie butelki. Na „bazie” Assassin's Creed 4 Black Flag powstaje bowiem rum, a Assassin's Creed Valhalla otrzyma - już nieco bardziej klasycznie - wódkę. Nie ujawniono jeszcze szczegółów na temat tych dwóch opcji.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze