Forza Horizon 5 i rzeczywistość - porównanie gry z prawdziwym światem

Meksyk w dwóch odsłonach.

Akcja Forza Horizon 5 osadzona jest w Meksyku, a w grze nie brakuje miejsc znanych z rzeczywistości. Pojawiło się nagranie porównujące cyfrową i prawdziwą wersję kraju.

Youtuberzy z kanału ElAnalistaDeBits zestawili ze sobą obszary dostępne w produkcji z ich oryginalnymi odpowiednikami. Z filmu wynika, że deweloperzy włożyli dużo pracy w wierne odtworzenie elementów północnoamerykańskiego kraju.

Do gry przeniesiono nie tylko konkretne obiekty - między innymi prawosławny Monaster Trójcy Świętej i pomnik Guanajuato - ale również ulice z pobliskim zabudowaniem, a nawet plażę z formacją skalną

Zobacz także: Forza Horizon 5 - poradnik i najlepsze porady

Deweloperzy ze studia Playground Games są jednak znani z dużej dbałości o detale. W poprzedniej odsłonie cyklu - zlokalizowanej w Wielkiej Brytanii - także pojawiło się szereg wiernie odwzorowanych miejsc.

Forza Horizon 5 dostępna jest na PC, Xbox Series X/S i Xbox One. Ponadto gra oferowana jest w ramach abonamentu Game Pass.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami