Battlefield 2042 - rozmiar na PS5 i data preloadu. 10 godzin testów w Game Pass i EA Play

Premiera zbliża się wielkimi krokami.

  • Gra waży aktualnie zaledwie 43 GB
  • Preload rusza 17 listopada
  • Subskrybenci Xbox Game Pass dostaną 10 godzin testów

Oficjalna premiera Battlefield 2042 wypada dopiero 19 listopada, ale gra trafiła już na serwery Sony, dzięki czemu poznaliśmy rozmiar produkcji i datę wstępnego pobrania. Dowiedzieliśmy się też, że abonenci EA Play - a więc i Xbox Game Pass - otrzymają przed debiutem aż 10 godzin testowej zabawy.

Jak ujawnia specjalizujące się we wczesnym wyszukiwaniu informacji o grach Sony konto na Twitterze, Battlefield 2042 zajmuje aktualnie zaledwie 42,7 GB, jednak mówimy o rozmiarze bez tzw. day one patcha, a więc aktualizacji premierowej, która z pewnością się pojawi. Oczywiście można się spodziewać, że na pozostałych platformach produkcja zajmie podobną ilość miejsca.

Preload rozpocznie się 17 listopada dla edycji standardowej, a nabywcy wersji Gold i Ultimate pobiorą grę już od 10 listopada.

Są też dobre wieści dla abonentów EA Play. Strona pomocy technicznej nowej strzelanki Dice ujawnia, że otrzymają oni 10 godzin darmowej gry, zaczynając od 12 listopada. Właśnie tego dnia odbywa się oficjalna premiera wersji Gold i Ultimate.

Jako że EA Play wchodzi w skład Xbox Game Pass, subskrybenci usługi Microsoftu również otrzymają dostęp do 10-godzinnych testów.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami