Tajne wojskowe dane znowu na forum War Thunder

Leclerc 2 bez tajemnic.

Już w lipcu opisywaliśmy nietypową sytuację: fan War Thunder ujawnił tajne dokumenty wojskowe na temat czołgu Challenger 2, chcąc pomóc twórcom. Wiadomości szybko usunięto, lecz teraz problem pojawił się ponownie, tym razem za sprawą francuskiego czołgisty.

Ten nie mógł najwyraźniej przeżyć, że dostępny w grze model czołgu Leclerc S2 ma niepoprawną prędkość obracania wieży. Według niego powinno to być 40 stopni na sekundę, co użytkownik poparł właśnie tajną wojskową dokumentacją.

Tym razem kwestia pojawiła się nie przy okazji chęci pomocy deweloperom, lecz zwykłej forumowej wymiany zdań na temat tego, kto ma rację na temat tempa obrotu.

1
Leclerc Series 1

„Nie, wszystkie Leclerci mają prędkość obrotu na poziomie 40 stopni na sekundę. Napisano tak w obu dokumentach, które załączyłem” - zapewnia niejaki LeGrandSarazzin, starając się wygrać internetową dysputę.

Do akcji szybko wkroczyła moderacja forum. „Ujawnianie tajnych materiałów na temat współczesnego uzbrojenia nie jest śmieszne, narażacie życie ludzie którzy na co dzień pracują w tych pojazdach” - napisał „JadgEnte”.

Tymczasem czołgi Leclerc, choć zaprojektowane w latach 80., pozostają w linii nie tylko we Francji, ale także w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami