Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gracze znów ujawniają tajemnice wojskowe. Chcą, by twórcy poprawili grę o czołgach

Po raz trzeci.

Pomimo wielokrotnie powtarzanych próśb, na oficjalnym forum dyskusyjnym War Thunder po raz kolejny ujawniono tajemnice wojskowe. Motywacja była ta sama: skłonienie twórców do wprowadzenia zmian w grze.

Podobną sytuację opisujemy już trzeci raz. Najpierw - w lipcu ubiegłego roku - gracz ujawnił tajne dokumenty wojskowe na temat czołgu Challenger 2, chcąc „pomóc” twórcom.

Kilka miesięcy później - w październiku - inna osoba nie mogła pogodzić się z faktem, że francuski Leclerc S2 ma niepoprawną prędkość obracania wieży. Powinno być 40 stopni na sekundę! - apelował, popierając argument zastrzeżoną dokumentacją.

Teraz czas na fana z Chin. Mowa nie o konkretnym czołgu, lecz o pocisku DTC10-125. Wątek usunięto i nie jest do końca jasne, co nie spodobało się graczowi w tym konkretnym przypadku, lecz mowa najpewniej o liście pojazdów, jakie powinny mieć dostęp do uzbrojenia. Miłośnik opublikował nie tylko kompletny schemat, ale i zdjęcie kluczowej części.

Wszystko to oczywiście powinno zostać utajnione. Mówimy bowiem o nowoczesnej i aktualnie stosowanej amunicji. Dość powiedzieć, że szczegóły dostępne obecnie na Wikipedii pochodzą właśnie... z opisywanego wycieku informacji na forum War Thunder.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

War Thunder

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze