Gran Turismo 7 z premierą w marcu. Trailer pokazuje jakość grafiki i tryb fotograficzny

Wysokooktanowy gameplay.

Jednym z najważniejszych punktów pokazu PlayStation Showcase było ujawnienie daty premiery Gran Turismo 7 od studia Polyphony Digital - gra zadebiutuje 4 marca 2022 roku, zarówno na PS5, jak i PS4. Otrzymaliśmy też dynamiczny zwiastun.

Możemy przyjrzeć się jakości grafiki, efektom pogodowym, trybowi graficznemu oraz szczegółowej personalizacji wyglądu samochodów. Poinformowano ponadto, że do serii wraca tryb kampanii.

g1
g2
g3

„Zadaniem gry jest objęcie wszystkiego, co składa się na 150 ostatnich lat historii motoryzacji i wyścigów, niezależnie, czy jesteś miłośnikiem samochodów, czy dopiero wkraczasz w ten świat” - tłumaczą deweloperzy na blogu PlayStation.

Zgodnie z początkowymi planami, Gran Turismo 7 miało się ukazać jeszcze w 2021 roku, jednak w lutym Sony poinformowało o przełożeniu premiery, jako winowajcę wskazując utrudnienia w produkcji związane z pandemią. Od debiutu ostatniej numerycznej części flagowej serii PlayStation minęło osiem lat.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami