Kudłaty ze Scooby-Doo pokonuje Scorpiona w nowej animacji Mortal Kombat

Bezapelacyjne zwycięstwo.

Kilka dni temu zadebiutowało Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms, czyli nowa animacja na podstawie słynnej serii bijatyk. W filmie umieszczono scenę, w której Kudłaty z kreskówki Scooby-Doo pokonuje Scorpiona.

Bohater pojawia się na poprzedzającej właściwą produkcję planszy z logotypem Warner Bros. Animation. Po ekranie skacze Scorpion, kiedy nagle drzwiczki z symbolem wytwórni otwierają się, a następnie Kudłaty chwyta wojownika i wciąga nieszczęśnika do środka.

Towarzysz Scooby'ego otoczony jest zieloną poświatą, która nawiązuje do mocy Son Goku z anime Dragon Ball Super. Cała sekwencja odnosi się do popularnego mema, który przedstawiał tchórzliwego młodzieńca w formie Ultra Instinct, znanej właśnie z produkcji o smoczych kulach.

Przypomnijmy, że kilka lat temu o Kudłatym w kontekście bijatyk zrobiło się głośno, dzięki przygotowanej przez fanów petycji, w której domagano się dodania bohatera do Mortal Kombat 11 w formie popremierowego DLC.

W sumie zebrano ponad 380 tysięcy internetowych podpisów, a na akcję zareagowali twórcy cyklu z NetherRealm. Deweloperzy oznajmili, że nie umieszczą postaci w produkcji, a na oficjalnym Twitterze serii opublikowali wpis o treści „RIPShaggy” („Spoczywaj w pokoju, Kudłaty”).

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami